Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Carolus Pallya

Carolus Pallya - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Budapest 1875-1930 Ujpest) Bei der Heuernte, signiert Carolus Pallya, Öl auf Holzplatte, Bildausschnitt 11 x 16 cm, bronzefarbiger Holzrahmen, beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

24.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Carolus Pallya

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 24.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 17.09. - 21.09.2012