Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 148

Damenring

Damenring - Um?ní, starožitnosti, šperky

Weißgold 585, mit Altschliffbrillanten, zusammen ca. 0,40 ct, RW 55, 3,4 g øG3

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

10.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Damenring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 10.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 27.08. - 07.09.2012