Saphirring
Weißgold 585, mit Altschliffbrillanten, zus. ca. 0,30 ct, RW 54,5, 3,4 g øG3
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
10.09.2012 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Saphirring
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.09.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.08. - 07.09.2012 |