Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061359/0009

Hans Zatzka

Hans Zatzka - Bilder

(Wien 1859-1945) "Wasserrosen", rückseitig alt betitelt, signiert H. Zatzka, Öl auf Holz, 31,5 x 21 cm, gerahmt, leicht pombiert, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.09.2017 - 15:39

Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.09.2017 - 15:39
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online