Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 48

2 handkolorierte Stiche

2 handkolorierte Stiche - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"K. K. österr. Armee nach der neuen Adjustierung", nummeriert, Bildausschnitte 35 x 28/35 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

10.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

2 handkolorierte Stiche

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 27.08. - 07.09.2012