Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062311/0006

Ernst Graner

(Werdau, Sachsen 1865-1943 Wien) Alter Turm in Melk, verso betitelt und bezeichnet E. Graner, Aquarell auf Papier, 22 x 16 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.09.2017 - 15:50

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Ernst Graner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.09.2017 - 15:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online