Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Paul Robert Passini *

Paul Robert Passini * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1881-1956) Blick auf eine Kirche am Ortsrand, signiert und datiert Paul Passini (19)49, Aquarell auf festem Bütten, 35 x 51,8 cm, Passep., o. R., (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

18.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paul Robert Passini *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 18.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.09. - 18.09.2012