Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062096/0002

Franz Demel *

Franz Demel * - Bilder

(Wien 1878-1947) Innenhof in der Wachau, signiert F. Demel, Aquarell auf Papier, 29 x 21 cm, Passep., gerahmt, Rahmen beschädigt (Rahmenteile liegen bei), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.09.2017 - 15:58

Vyvolávací cena:

Franz Demel *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.09.2017 - 15:58
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online