Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Adolf Albin Blamauer

Adolf Albin Blamauer - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1847-1923) Motiv aus der Mallnitzer Gegend, betitelt, "Mallnitz", signiert A. Blamauer, Aquarell auf Papier, 19 x 29 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

11.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Adolf Albin Blamauer

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 11.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.09. - 11.09.2012