Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Erich Miller von Hauenfels

Erich Miller von Hauenfels - Starožitnosti, Obrazy

(Graz 1889-1972 Wien) "Hungarian landscape", laut rückseitigem Klebezettel, signiert Erich Miller, Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 37 x 49 cm, gerahmt, (K)

Provenienz: Nachlaß Edith Marie Meinel

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

11.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Erich Miller von Hauenfels

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 11.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.09. - 11.09.2012