Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Alois Arnegger *

Alois Arnegger * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1879-1963) Herbstwald mit figürlicher Staffage, signiert A. Arnegger, Öl auf Leinwand, 68 x 105 cm, gerahmt (geschnitzter Rahmen),(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Alois Arnegger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 04.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 04.09.2012