Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7910

Willy Tag *

Willy Tag * - Starožitnosti, Obrazy

(Dresden 1886 geb.) Kühe auf der Weide, signiert W. Tag, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Willy Tag *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 04.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 04.09.2012