Čís. položky 7909

Jürgen Leskowa

Jürgen Leskowa - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1941 geb.) "der fall lo...", Offsetdruck, handsigniert, datiert J. Leskowa 74, Darstellungsgröße 49,5 x 12,8 cm, Blattgröße 66,5 x 49,2 cm, (Wa)

Expert: Doris Wagner Doris Wagner

04.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 30,-

Jürgen Leskowa

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 04.09.2012