Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Johann Conrad Seekatz

Johann Conrad Seekatz - Starožitnosti, Obrazy

(Grünstadt 1719-1768 Darmstadt) Umkreis Vier Genreszenen, Öl auf Leinwand, aufgezogen, je 42 x 30,8 cm, gerahmt,(GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

04.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Johann Conrad Seekatz

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 04.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 04.09.2012