Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7015

Klosterarbeit,

Klosterarbeit, - Starožitnosti, Obrazy

Heiligenbildchen Christus als guter Hirte umgeben von Papierröllchenarbeit Glasperlen, gerahmt hinter Glas, 20 x 23 cm, 19. Jh., (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

04.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 275,-
Vyvolávací cena:

Klosterarbeit,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 04.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 04.09.2012