Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

10 Suppen,

10 Suppen, - Um?ní a starožitnosti

12 Speiseteller, 6 Dessertteller, 24 Brotteller Porzellan Augarten, weiß mit Goldranddekor, Form 62 Mozart geringe Gebrauchsspuren, 1 Dessertteller bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

19.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

10 Suppen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 19.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 08.09. - 19.09.2012