Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7113

Relief,

Relief, - Um?ní a starožitnosti

Hl. Maria mit Kind, Keramik, färbig staffiert gemarkt Keramos Made in Austria, eingepresste Nr. 1672ovale Form Höhe 32 cm

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Relief,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.08. - 05.09.2012