Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Zwei variierende Beistelltische,

Zwei variierende Beistelltische, - Um?ní a starožitnosti

modifizierter Biedermeierstilform, 1 Hälfte 20. Jh. runde Grundformen, nussfurniert, gebrauchter Zustand, D: 58,5 u. 51,5

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

05.09.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 50,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 05.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 25.08. - 05.09.2012