Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7002

Alfred Zavodsky,

Alfred Zavodsky, - Kunst, Antiquitäten und Möbel

1944 geb. "Vollbio PKW" und "Laokongruppe im Finale" 2 Federzeichnungen, teilweise coloriert, signiert A. Zavodsky 89, 19 x 28 cm. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

05.09.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Alfred Zavodsky,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 05.09.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 25.08. - 05.09.2012