Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 164

Willibald (Willi) Paar

Willibald (Willi) Paar - Um?ní, starožitnosti, šperky

(geb. 1923 Pernegg, tätig als Maler und Restaurator) "Am Waldrand", signiert W. Paar, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 31 x 22,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

20.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Willibald (Willi) Paar

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 06.08. - 17.08.2012