Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 92

Salvador Dali *

Salvador Dali * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Figueras 1904-1989, Studium Madrider Akademie, zählt zu d. bedeutendsten Surrealisten)"Tristan le Fou", im Stock signiert, Lithografie in Farbe, Nr. 1721 von 2400 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 50 x 34 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

20.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Salvador Dali *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 06.08. - 17.08.2012