Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 6

Rudolf Zelenka

Rudolf Zelenka - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Jablonitz 1875-1938 Graz) "Herbstsonne", signiert, datiert Rud. Zelenka 23, Öl auf Leinwand, 61 x 48,5 cm, silber farbiger Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, unbedeutend abgeblättert, Rahmen trockenrissig

Expert: Friedrich Reinbacher

20.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Rudolf Zelenka

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 20.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 06.08. - 17.08.2012