Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 48

Diamantdamenring

Diamantdamenring - Um?ní, starožitnosti, šperky - Salzburg

Gold 580, oval, blaue Emaillierung, mit Diamantrauten in Silber gefasst, Arbeit Anfang 20. Jhdt., Steine mit äußeren Merkmalen, RW52, 3,6 gøx Ruf 240

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.10.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 813,-
Odhadní cena:
EUR 450,- do EUR 600,-

Diamantdamenring

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky - Salzburg
Datum: 12.10.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 05.10. - 12.10.2012