Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 336 #

Ungarn. -

"Partie meridionale de R(oyau) me de Hongrie par (N.) Sanson". Kupferstichkarte. Prias, Mariette (um 1790). Ca. 36 x 58 cm. Passep., gerahmt.

- Bug leicht knitterig.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

21.09.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 60,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Ungarn. -

- Bug leicht knitterig.

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Knihy a dekorativní tisky
Datum: 21.09.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.09. - 21.09.2017