Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Luigi KASIMIR *

Luigi KASIMIR * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881 - 1962 Wien) "Aggstein im Winter" unten rechts signiert: Luigi Kasimir, in der Platte datiert: Jänner 1915, ca. 45 x 48 cm, Blattformat ca. 62 x 73 cm, gebräunt, verglast, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Luigi KASIMIR *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2012