Čís. položky 7000 #

Emil BARBARINI

Emil BARBARINI - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Wien 1855 - 1930 Brunn am Gebirge) "Zillenfahrer am See in Gebirgslandschaft" unten rechts signiert: Emil Barbarini, Öl auf Leinwand, ca. 47 x 79 cm, doubliert, restauriert, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Emil BARBARINI

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2012