Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 +

Rosita MAGNUS

Rosita MAGNUS - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Meseritz/Warthegau 1917 geb.)"Wiesenblumen", rechts unten signiert: R. Magnus, Aquarell, ca. 60 x 34 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

30.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Rosita MAGNUS

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 30.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2012