Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Wladimir ANDERKA *

Wladimir ANDERKA * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Russland, 2. Hälfte 20. Jhdt.) "Die weise Frau" unten rechts signiert: W. Anderka, datiert: (19)91, Holzrelief, geschnitzt, ca. 96 x 56 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

30.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wladimir ANDERKA *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2012