Čís. položky 7000

Rudolf KRUSE *

Rudolf KRUSE * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Nassereith/Tirol 20. Jhdt.) "Heller Tag" rechts monogrammiert: R. K., Rückseite betitelt, Atelierstempel, Hinterglasmalerei, ca. 23 x 29 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

30.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf KRUSE *

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.08. - 30.08.2012