Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Robert HAMMERSTIEL *

Robert HAMMERSTIEL * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Werschetz/Banat 1933 geb.) "New Yorker Balkon bei Nacht" 1992 unten rechts signiert, Farbholzschnitt Nr. 84/100, ca. 63,5 x 50 cm, Blattformat 76 x 58 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Robert HAMMERSTIEL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.08. - 09.08.2012