Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ines HÖLLWARTH *

Ines HÖLLWARTH * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1939 geb.) 2 Grafiken u. a. "Buchstabenbausatz" B 15/50 bzw. "Ohne Titel" Farblithografie Nr. 15/30, jeweils signiert und datiert: 1975/1992, Blattformat je ca. 65 x 50 cm

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ines HÖLLWARTH *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.08. - 09.08.2012