Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Oskar LASKE

Oskar LASKE - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Czernowitz 1874 - 1951 Wien) "Die Lamien" in der Platte betitelt, datiert und signiert: O. Laske (19)13, Radierung, ca. 35 x 25 cm, etwas fleckig

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

09.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Oskar LASKE

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 09.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.08. - 09.08.2012