Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Robert HAMMERSTIEL *

(Werschetz/Banat 1933 geb.) 1 Katalogbuch "Galiläa und Jerusalem" Vorzugsausgabe Nr. 72/100, handsigniert, Verlag Galerie im Unteren Tor 1990, dazu: 3 Farbholzschnitte a) "Jesus heild den Blinden" b) "Jesus am See Genezareth" c) "See Genezareth" jeweils signiert und nummeriert, Velin-Format je ca. 39 x 53 cm, Druck H. Kortner

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Robert HAMMERSTIEL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2012