Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Eva KAISER

Eva KAISER - Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)

(Salzburg 1963 geb.) "Blutbaum" Rückseite betitelt, signiert und datiert: Eva Kaiser 2002, Acryl auf Leinwand, ca. 100 x 120 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eva KAISER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)
Datum: 02.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2012