Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Walter ANGERER d. J.*

Walter ANGERER d. J.* - Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)

(Bad Reichenhall 1940 geb.) 2 Farblithografien: u. a. "Rationalisierung" Nr. 15 bzw. 41/100, jeweils signiert, Blattformat ca. 56 x 45 cm bzw. 51 x 65,5 cm SW 300 - 400

Privatsammlung Dipl.-Ing. Josef Walter

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Walter ANGERER d. J.*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)
Datum: 02.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2012