Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Klaus BÖTTGER*

Klaus BÖTTGER* - Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)

(Dresden 1942 - 1992 Wiesbaden) 3 Radierungen: u. a. "Der Flug", Nr. 84/100, bzw. "Idol", Nr. 52/85, jeweils signiert und datiert: 1966/68/69, Blattformate ca. 68,5 x 51,5 cm bis 76 x 54,5 cm SW 400

Privat-Sammlung Dipl.-Ing. Josef Walter

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Klaus BÖTTGER*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion (Kunst & Antiquitäten)
Datum: 02.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.07. - 02.08.2012