Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) Betitelt "Baumblüte", rechts unten signiert Kumpf, Farblithografie, nummeriert 165/250, Blattgröße ca. 50 x 64 cm, Wechselrahmen, beschädigt, Rand fleckig
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.08.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.07. - 01.08.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,- -
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-