Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Skulptur

Skulptur - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Mondsichelmadonna", halbplastisch aus Lindenholz geschnitzt, Rückseite monogrammiert AE, Höhe ca. 75 cm, 20. Jh.

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Skulptur

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.07. - 01.08.2012