Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

L Balzarek

L Balzarek - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

um 1950 "Bäuerliche Idylle", links unten signiert und datiert L Balzarek 1950, Öl/Leinwand, ca. 59 x 87 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

L Balzarek

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.07. - 01.08.2012