Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Heinrich Heuer*

Heinrich Heuer* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Sophienhof/Pommern 1934 geb.) Ohne Titel, rechts unten signiert Heuer, nummeriert 3/60, Radierung in Farbe, Blattgröße ca. 65 x 85 cm, Glas, gerahmt, stockfleckig, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:

Heinrich Heuer*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.07. - 01.08.2012