Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Wilf Schlitt

Wilf Schlitt - Um?ní, starožitnosti, šperky

* (Kanada Prince George 1960 geb.) "Kanadischer Luchs am Seeufer", rechts unten signiert Wilf Schlitt, Öl/Leinwand, ca. 46 x 61 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Wilf Schlitt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 01.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.07. - 01.08.2012