Čís. položky 7307 +

Salonluster,

Salonluster, - Letní aukce

19. Jh., gedrechselter u. reich beschn. Weichholzschaft, gold nachgefaßt, 8-flg. elektr. nachmont., erg. Kerzenhülsen, H: 80 cm, D: 72 cm, beschädigt, Fassung überarbeitet, Teil liegt lose bei, o. G. f. Elektromontage

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Salonluster,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.