Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909 #

Friedrich von Saar

Friedrich von Saar - Sommerauktion

(1787-1856) zugeschrieben/attributed Skizzenblatt zu einer Reiterschlacht, monogrammiert F. v. S., unleserlich bezeichnet "Auran... Arthur M...", braune Feder auf Papier, 15,7 x 20,4 cm, gebräunt, fleckig, Passep., gerahmt,(Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

28.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 45,-
Vyvolávací cena:
EUR 35,-

Friedrich von Saar

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH (für Lieferland Österreich)