Čís. položky 7905

Österreich, Mitte 19. Jahrhundert

Österreich, Mitte 19. Jahrhundert - Letní aukce

Rosensträußchen, Aquarell auf Papier, 19 x 17 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012