Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Alois Schönn

Alois Schönn - Letní aukce

(Wien 1826-1897 Krumpendorf) Bildnis einer jungen Frau, betitelt "Ricka Schönn", Aquarell auf Papier, 33 x 28 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Alois Schönn

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012