Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler, 19. Jahrundert

Künstler, 19. Jahrundert - Letní aukce

Paar Kupferstiche, handkoloriert, Kostümstudie einer jungen Dame mit Buch, Studie einer Sennerin, jeweils ca. 34 x 25 cm, gerahmt, (2),(Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Künstler, 19. Jahrundert

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012