Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Nicolas Lancret

Nicolas Lancret - Letní aukce

(Paris 1690-1745) Nachahmer Arlequin und Polichinelle (Szene aus der Commedia dell' arte), Öl auf Leinwand, 28,4 x 36,5 cm, gerahmt, (GS)

Nach dem Gemälde Lancrets in der Wallace Collection, London.

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Nicolas Lancret

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012