Čís. položky 7904

Feri Schwarz

Feri Schwarz - Letní aukce

(Moskau 1869-1923 Wien) "Krakau, Kathedrale am Wawel", betitelt, signiert und datiet Feri Schwarz 1916, Aquarell auf Papier, 33 x 23 cm, o. R.,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

28.08.2012 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Feri Schwarz

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012