Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

D. de Vriest, 20. Jahrhundert

D. de Vriest, 20. Jahrhundert - Sommerauktion

Holländische Flusslandschaft, signiert D. de Vries, Öl auf Holz, 40 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

D. de Vriest, 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012