Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Schale und 6 Teller,

Schale und 6 Teller, - Letní aukce

Silber, rund fassoniert, plastischer Früchtedekor, martelliert, Dm.33 und 20 cm, Gewicht 2329 g, Meisterzeichen, tschechoslowakisches Beschauzeichen, 1. Drittel 20. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.08.2012 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Schale und 6 Teller,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 28.08.2012 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 24.08. - 28.08.2012